w

“To fajne, ale…”. Co mówi Supercell na propozycję odnośne customizacji skinów w Brawl Stars?

Jedną z podstawowych form monetyzacji Brawl Stars są przedmioty kosmetyczne. Nic dziwnego, że gracze co chwilę mają jakąś propozycję z nimi związaną.


Brawl Stars nie różni się pod tym względem od innych produkcji sieciowych. Tutaj także deweloperzy stawiają na płatne przedmioty kosmetyczne i od jakiegoś czasu na karnet bojowy. Społeczność proponuje jednak, by gracze mieli większą możliwość customizacji skórek.

Co to konkretnie znaczy? Według konceptu części ciała miałyby zostać podzielone, a gracze mogliby dowolnie łączyć różne skórki. Brzmi ciekawie, a co na to Supercell?

Czy coś takiego ma sens?

Sama idea wydaje się ciekawa, coś takiego istnieje chociażby w Fall Guys. Stroje można dobierać i łączyć osobno dla górnej i dolnej części ciała.

Gracze Brawl Stars chętnie zobaczyliby coś podobnego. I Supercell wcale nie mówi nie, Dani odpowiedział na koncept, pisząc, że brzmi to naprawdę fajnie. Niestety, jak czytamy, na ten moment deweloperzy nie mają w planach wprowadzania czegoś takiego.

Co nie oznacza, że kompletnie nie ma na to szans. W tym momencie są jednak rzeczy, nad którymi Supercell musi się bardziej pochylić, kosmetyki i nowe funkcje z nimi związane zdecydowanie muszą zaczekać.