w

Ukryty kod morse’a w Brawl Stars, zabierane ciało i inne sekrety nowego Brawl Talka

Ostatni Brawl Talk zawiera kilka sekretów, o których raczej nikt nie powinien się dowiedzieć.


Brawl Talki, czyli filmy informujące o kolejnych nowościach, które pojawią się w Brawl Stars zazwyczaj zawierają jakieś małe “easter eggi”. Są to ukryte ciekawostki, których znalezienie jest niekiedy nie lada wyzwaniem.

Ostatni Brawl Talk był przepełniony różnymi nawiązaniami i sekretami, które gracze nadal odkrywają. Najciekawsze wydają się jednak trzy z nich.

Co ciekawego było w ostatnim Brawl Talku?

W trakcie trwania filmu od Supercella zaprezentowano filmik rodem z lat 90, który opowiadał o Starr Park. Jego głównym przesłaniem ma być reklama parku, który nie do końca jest taki przyjazny, jak się wydaje.

Gracze zorientowali się przykładowo, że kasjerki mrugają kodem morse’a. Słowo, które przekazują społeczności to “danger”, czyli po polsku niebezpieczeństwo. Oprócz tego w jednej ze scen ktoś chowa ciało.

Dość niepokojące biorąc pod uwagę fakt, że BS to przecież gra przeznaczona głównie dla dzieci. Warto też wspomnieć o znikających rodzicach.

Gdy wagonik wraca, rodziców nie ma już przy dzieciach. Co się z nimi stało? Dobre pytanie, na które nie ma żadnej sensownej odpowiedzi.

Podobnych, dziwnych elementów jest w filmie znacznie więcej. Większość z nich to jednak mało znaczące nawiązania do postaci z Brawl Stars.