w

VCR ostro o 12 rzeczach, które powinny się zmienić w Brawl Stars by ludzie dalej w to grali

VCR, który niedawno stracił swój kod nadal nawiązuje do Brawl Stars.


Sprawa z VCR’em była bardzo głośna i emocjonująca. Przypomnijmy, że jest to jeden z najpopularniejszych youtuberów, który ostatnio stracił swój kod twórcy. W efekcie przestał tak często nagrywać Brawl Stars i próbuje znaleźć sobie nową, ciekawą grę.

VCR o tym, co powinno się zmienić w Brawl Stars

Teraz youtuberowi jest o wiele łatwiej pisać odważne posty odnośnie tego, co jego zdaniem powinno się zmienić w BS, by ludzie dalej chcieli grać w tę produkcję. Na oficjalnym instagramie twórcy pojawił się obszerny wpis z wymienionymi 12 różnymi pozycjami odnośnie których VCR ma zastrzeżenia.

Jak czytamy:

“Gram w to od trzech lat, pora wypowiedzieć się czego brakuje w tej grze i dlaczego tak ludzie ochoczo opuszczają Brawl Stars. Zostawcie na dole swoją opinię, wiem że ludzie z Supercell tego nie przeczytają no ale”

Czy tego typu wpisy coś dadzą? Prawdopodobnie nie, natomiast być może dotrą do osób, które zajmują się Brawl Stars w Polsce, a te przekażą uwagi społeczności samym deweloperom.

Proces ten zazwyczaj jest niesamowicie długi, natomiast zbieranie tego typu wiadomości jest pracą, która należy do codziennych zajęć menagerów społecznościowych.