w

W Brawl Stars pojawią się aż cztery nowe wyzwania. Darmowe skiny, megaskrzynka, czy zadymiarz

To lato zdecydowanie będzie jednym z ciekawszych, jeżeli chodzi o nadchodzące do Brawl Stars wyzwania.


Supercell zdecydowanie postawił na wyzwania. Już teraz wiadomo przynajmniej o czterech okazjach do zdobycia dodatkowych nagród. Oczywiście najciekawszym wyzwaniem jest to, w którym można zdobyć nowego Zadymiarza.

O reszcie też jednak wiadomo całkiem sporo. Oprócz Griffa na pewno pojawi się darmowy skin do Bibi, wyzwanie piłkarskie, czy mistrzowskie.

Co wiadomo o wyzwaniach?

W lipcowym wyzwaniu będziecie mogli zgarnąć Griffa, nadchodzącego Zadymiarza. Wyzwanie ma pięć etapów i nie jest zbyt skomplikowane. Griff pojawi się w sklepie i skrzynkach tydzień po wyzwaniu. Konkretne daty nie są jeszcze znane.

Kolejnym ciekawym wyzwaniem jest to, w którym do zdobycia jest skin do Bibi. Tutaj też wiadomo o pięciu różnych etapach, dopiero za przejście ich wszystkich dostaniecie skórkę “Vicious Bibi”. Nie będzie ona jednak jakoś szczególnie wyjątkowa, potem wejdzie normalnie do sklepu.

Kolejne wyzwanie jest związane typowo z piłką nożną. Ponownie pojawi się tutaj pięć etapów, finalną nagrodą będzie megaskrzynka.

Ostatnie wyzwania to “wyzwania mistrzowskie”. O nich wiadomo jednak bardzo mało. Zapowiada się naprawdę ciekawie, choć oczywiście na ten moment wszyscy czekają na konkretne daty.