w

6 najbardziej niedocenionych broni w COD Warzone, które warto wypróbować

COD oferuje swoim graczom mnóstwo broni, jednak tylko część z nich jest doceniana przez graczy.


Call of Duty: Warzone, podobnie, jak inne tytuły battle royale, oferuje swoim graczom mnóstwo możliwości w kwestii arsenału. Od samego początku istnienia gry istnieje kilka broni, które stanowczo zostały przekreślone, natomiast są też takie, które do tej pory noszą miano tych ulubionych.

Między tymi najlepszymi a najgorszymi, pozostaje jeszcze uzbrojenie, które pomimo wielkiego potencjału, jest niestety mocno niedoceniane przez społeczność COD-a. O jakich broniach mowa?

6 broni z potencjałem, które nie są doceniane przez graczy

The Bullfrog

Bullfrog być może nie jest aż tak silny, jak jego konkurent, czyli MAC-10, ale posiada większą pojemność amunicji i zadaje większe obrażenia na dłuższy dystans. Posiada całkiem solidnego “kopa”, zwłaszcza gdy zostanie wyposażony w odpowiednie dodatki.

W ostatnim czasie ten pistolet staje się coraz bardziej popularny, zwłaszcza na mapie Verdansk, mimo to nadal nie jest w pełni doceniony przez społeczność.

XM4

XM4 jest konkurentem FFARA i Kriga 6, które cieszą się ogromną popularnością w przeciwieństwie do tego karabinu. Posiada parę wspólnych cech z M4A1, jednak nie zadaje aż tak wysokich obrażeń. Broń ta na krótkim i średnim dystansie jest naprawdę skuteczna i może skutecznie poskromić przeciwników.

Karabin jest idealny dla użytkowników, którzy preferują agresywną rozgrywkę. Warto go sparować z inną bronią, która sprawdzi się na daleki dystans.

Oden

Oden nie jest bronią dla każdego i prawdopodobnie stąd jego niska popularność. Mimo to warto wypróbować go w boju, gdyż po opanowaniu odrzutu i szybkostrzelności może stać się prawdziwym narzędziem śmierci.

Karabin warto wyposażyć w Colossus Suppressor i lufę 810 mm Oden Factory, gdyż wtedy staje się jeszcze bardziej skuteczny.

P90

Wśród broni wymienionych na liście to właśnie P90 jest zdecydowanie jedną z najbardziej niedocenianych broni. Lufa FORGE Tac Retribution w połączeniu z Monolithic Suppressor i naturalnymi 50-nabojowymi magazynkami broni sprawia, że ​​jest to bardzo potężny pistolet maszynowy.

W chwili obecnej na krótki dystans króluje przede wszystkim MP5 i MAC-10, jednak z wcześniej wymienionym wyposażeniem ta broń może być zdecydowanie lepszym wyborem.

Stoner 63

RKM-y są typem broni, które przydają się wyłącznie w określonych sytuacjach. Dodatkowo ich obsługa i mobilność mogą pokrzyżować szyki ich użytkownika. Mimo to potrafią naprawdę się przydać, zwłaszcza gdy gracze celują w niepodejrzewających niczego przeciwników.

Stoner 63 nie jest tak szybkostrzelny jak karabin szturmowy, jednak nadrabiają to jego obrażenia i celność. Ten karabin jest wręcz niesamowity na średnim dystansie, a w połączeniu z dużymi magazynkami i zaskakująco łatwym do opanowania wzorem odrzutu naprawdę warto go wypróbować. Jego cechy są również przyjazne dla początkujących graczy.

RAM-7

RAM-7 jest wszechstronny i jest to właśnie cecha, która powinna przekonywać graczy do użycia tej broni. Potrafi pokonać pistolet maszynowy na dłuższy dystans i AR na bliski. Jest idealny w duecie z karabinem snajperskim.

Warto skorzystać z dodatków, które zwiększają jego zasięg i optykę, aby lepiej radzić sobie w walce na każdej odległości.

Warto wypróbować każdą z powyższych broni, ponieważ posiadają one naprawdę spory potencjał, jednak z nieznanych powodów są niedoceniane przez społeczność graczy. Ich odpowiednie użycie  może niejednokrotnie zaskoczyć naszych przeciwników, a może nawet dać nad nimi przewagę w pewnych sytuacjach.