w

COD Warzone z kolejną, dużą falą banów. Ilu cheaterów udało się wyeliminować?

Deweloperzy COD Warzone doprowadzili do kolejnej fali banów w swojej grze.


Cała społeczność Call of Duty: Warzone doskonale zdaje sobie sprawę z największego problemu, jaki trawi ich ulubioną produkcję. Mowa tutaj oczywiście o cheaterach, którzy nieustannie psują rozgrywkę w wielu lobby.

Co więcej, zamiast ich ubywać, ci mają coraz większą władzę w swoich rękach, a deweloperzy wydają się być bezsilni. Mimo to do Warzone trafiła kolejna fala banów, która ma sprawić, że rozgrywki staną się bardziej uczciwie.

Ilu cheaterów udało się wyeliminować?

Deweloperzy pochwalili się w swoich mediach społecznościowych, że fala banów wyeliminowała 13 tysięcy cheaterów z serwerów Warzone. W ostatniej fali banów nie poinformowano, ilu cheaterów zbanowano, jednak wielu znawców battle royala zakłada, że liczba ta sukcesywnie się zmniejsza.

Mimo to warto pamiętać, że Warzone jest darmową grą, a zbanowani oszuści mają możliwość utworzenia kolejnego konta i możliwość dalszego niszczenia rozgrywki. Mimo to fale banów posłużyły niektórym jako wyraźny środek odstraszający. Każda kolejna aktualizacja zdaje się pomagać i sprawiać, że lobby jest wolniejsze od oszustów.

Do czasu wprowadzenia bardziej rygorystycznego systemu przeciwdziałania oszustwom, duże fale zakazów są zdecydowanie najlepszym, co może zrobić Raven.