w

Jakie są najlepsze miejsca do lądowania na Verdansk w COD Warzone?

Verdansk to główna mapa w Warzone i z tego też powodu warto jak najlepiej ją przyswoić.


Społeczność Call of Duty: Warzone doskonale zdaje sobie sprawę, że Verdansk jest główną mapą w tytule battle royale od Activision. Pojawiały się już pewne plotki, według których do gry miała zostać dodana nowa mapa, jednak ostatecznie nie ma zbyt wielu informacji na ten temat.

Tak czy inaczej, dobrze jest znać na mapie miejscówki, w których warto się znaleźć już na samym początku gry. Pozwoli to zdobyć odpowiednią przewagę nad swoimi przeciwnikami i tym samym zwiększyć szanse na powodzenie w grze.

Jakie są najlepsze miejsca do lądowania solo, dla duetów, trio i składów?

Solo

Grając Solo, przy wybieraniu miejscówki warto zwrócić szczególną uwagę na odejście od samego środka akcji. Zwykle ma tam miejsce zbyt duże zamieszanie i nie trudno stracić życie jeszcze przed konkretnym rozpoczęciem rozgrywki.

Najlepsza miejscówka dla użytkowników, którzy grają w pojedynkę to Dam i okolice. Można tam znaleźć dość przyzwoity loot, a także różne interesujące pojazdy.

Duety

Rozgrywka w duetach jest nieco lepszym pomysłem, ponieważ gracze mogą grać ze zdecydowanie większą swobodą. W końcu w pobliżu zawsze znajduje się jakiś partner, który udzieli pomocy w przypadku znaczącego zagrożenia. W związku z tym można udać się w nieco częściej uczęszczane miejsce, jak chociażby Downtown.

Miejsce to może i jest czasami zatłoczone, ale z pewnością lootu wystarczy dla wszystkich, a przy odrobinie szczęścia da się stamtąd łatwo uciec i wyleczyć.

Trio i składy

W trio i składach opcje są nieco bardziej ograniczone w związku z czym najlepiej udawać się w bardziej zaludnione miejsca i wykorzystać umiejętności drużynowe.

Najlepszą alternatywą wydaje się być dworzec kolejowy lub nieco mniej zaludniony Farmland czy Quarry. Dwa ostatnie pozwalają na nieco większe rozproszenie zespołu.

Powyższe miejscówki z pewnością są bardzo dobrymi pomysłami na początek rozgrywki. Warto posiadać swoje ulubione miejscówki, w których każdy może poczuć się najlepiej i być w stanie zdziałać jak najwięcej. Zwłaszcza na początku swojej kariery w Warzone.

DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty