w

Najlepsze ustawienia dźwięku dla COD Warzone. Jak wejść na wyższy poziom rozgrywki?

Dźwięk jest istotną częścią COD Warzone, dlatego warto ustawić je w prawidłowy sposób.


Ustawienia dźwięku w Call of Duty: Warzone są istotną częścią gry, dlatego warto ustawić je w prawidłowy sposób.

Oczywiście są one dość zależne od preferencji, dlatego nie ma ustawień, które sprawdzą się każdemu, jednak warto nieco poeksperymentować. Być może da nam to przewagę podczas meczu i pozwoli wygrać mapę.

Jakie są najlepsze ustawienia dźwięku w COD Warzone?

Eksperymenty warto rozpocząć od ustawień, które można zobaczyć poniżej. Ustawiając dane wartości pod siebie, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę możliwość słyszenia kroków w grze. Wielu prograczy używa tych samych ustawień, gdyż chodzi właśnie o to, aby móc jak najwyraźniej dosłyszeć swojego przeciwnika.

Dźwięki: 

Audio Mix: Boost High
Master Volume: 85
Music Volume: 0
Dialogue Volume: 100
Effects Volume: 100

Czat głosowy:

Voice Chat: Enabled
Open Mic Recording Threshold: 3.16
Voice Chat Volume: 150.00
Microphone Volume: 120.00
Voice Chat Effect: No Effect

Niemal każdy profesjonalny zawodnik korzysta z “Boost High”, który ma podbijać dźwięki o wysokiej częstotliwości. Te są krokami, natomiast dźwięki o niskiej częstotliwości są eksplozjami. Zdecydowanie lepiej jest dosłyszeć kroki, niż potencjalne wybuchy.

Dodatkowo świetnym pomysłem wydaje się wyłączenie niektórych efektów dźwiękowych, aby móc skuteczniej dosłyszeć swojego przeciwnika.

Najważniejsze jest jednak skoncentrowanie się na własnych preferencjach, zwłaszcza jeśli gra ma być wyłącznie zabawą i nie oczekuje się “wyższego poziomu”. Tak czy inaczej, powyższe rady są skuteczne i warto się do nich zastosować, aby uzyskać przewagę nad przeciwnikiem.

DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty