w

Nowa mapa w COD Warzone to jednak nie Ural? Ten został stworzony z myślą o Blackout

Nowa mapa coraz bliżej Call of Duty: Warzone. Pojawiły się przecieki na temat nadchodzącego pola walki.


Od ponad roku istnienia Call of Duty: Warzone społeczność łaknie jakichkolwiek informacji na temat nowej mapy. Ta byłaby sporym urozmaiceniem rozgrywki i z pewnością na nowo przyciągnęłaby znudzonych graczy.

Wczesne plotki i przecieki wskazywały na to, że miejsce akcji z Verdansk zostanie przeniesione na Ural. Okazuje się jednak, że plany mogą być nieco inne.

Co wiadomo na temat nowej mapy w COD Warzone?

Wszyscy oczekują nadejścia 3. sezonu, który może być kluczowy dla Verdansk. Pojawił się jednak nowy przeciek, który wyjaśni więcej na temat nowej mapy Call of Duty: Warzone. Według niego Ural rzeczywiście jest w trakcie tworzenia, jednak ma on być stworzony dla Blackout, a nie Warzone, zwłaszcza że ogromna mapa zawierała elementy HUD-u tej produkcji.

Okazuje się, że „nowa mapa” będzie w rzeczywistości… odświeżeniem Verdansk, które przeniesie nas z powrotem do lat 80. ubiegłego wieku.

Wszystko wskazuje na to, że Ural kiedyś istniał naprawdę, lecz nie ma gwarancji, że kiedykolwiek ujrzy światło dzienne w COD Warzone. Być może niektóre elementy zostaną w przyszłości skopiowane do innej kompilacji, ale na razie zupełnie inna mapa pozostaje poza pulą.

W chwili obecnej trudno powiedzieć, co deweloperzy zamierzają zrobić z Verdansk, ponieważ nie ma na ten temat oficjalnych informacji. Trzeci sezon Warzone rozpocznie się już 22 kwietnia, zatem zostało niewiele czasu, aby się dowiedzieć.

DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty