w

Śmigłowce szturmowe znów usunięte z Warzone. Powodem błąd niewidzialności

Stara usterka dalej trawi przyjemność z rozrywki w Call of Duty: Warzone.


Niewidzialność jest starym błędem Call of Duty: Warzone. Deweloperzy walczą z nią już od dłuższego czasu. Problem znika na jakiś czas, by gracze mogli o nim zapomnieć i w najmniej oczekiwanym momencie powraca ponownie. Po dodaniu śmigłowców szturmowych gracze znów stawali się niewidzialni w Verdansk, co powodowało masę udręki.

Śmigłowce szturmowe znów usunięte z Warzone

Wkrótce po tym, jak w sieci zaczęły się rozchodzić wiadomości o powrocie błędu niewidzialności, Raven dodał ten problem do swojej tablicy na Trello dotyczącej Warzone’a. Aby zwalczyć problem postanowili chwilowo usunąć śmigłowce szturmowe. W chwili obecnej nie wiadomo kiedy te powrócą do gry. Tak czy inaczej lepiej, żeby programiści odczekali dłuższy czas i naprawili to skutecznie, niż aby glitch powrócił za parę tygodni.

Podobny problem miał miejsce już na początku pierwszego sezonu. Gracze znaleźli sposób na uzyskanie niewidzialności za ich pośrednictwem, w związku z czym deweloperzy dodali je wraz z updatem Reloaded w sezonie drugim, czyli 2.5 miesiąca później. Niestety, wygląda na to, że się pomylili.