w

Wpadka ujawnia, że do COD Cold War nadchodzą zombie i to na wielką skalę. Oficjalny zwiastun

Oficjalna strona Call of Duty “przypadkowo” zamieściła na swojej stronie coś w rodzaju zapowiedzi Outbreak.


O zombie w Cold War spekuluje się już od dłuższego czasu. Do tej pory jednak wszystkie informacje były zlepkiem plotek i nieoficjalnych przecieków. Teraz wszystko się zmienia i to za sprawą oficjalnej strony.

Przez kilkadziesiąt minut widoczny był na niej kafelek z zapowiedzią prawdopodobnie nowego trybu o nazwie Outbreak. Ten ma oferować doświadczenia z zombie na szeroką skalę. Treyarch nie mogło dłużej tego ukrywać i wypuściło także zwiastun.

Wpadka oficjalnej strony

Na oficjalnej stronie na kilkadziesiąt minut pojawiła się sekcja z trybem Outbreak. Jak czytamy w opisie, ma to być doświadczenie z zombie na szeroką skalę. Trailer był od początku niedostępny – prawdopodobnie premiera została zaplanowana na konkretny dzień.

Co jednak ciekawe, chwilę po tej wpadce na oficjalnym profilu Treyarch pojawiła się następująca zapowiedź:

Ta nawiązuje oczywiście do nadchodzącej mapy Ural, natomiast może mieć również jakieś połączenie z tematyką zombie. Wskazuje na to szczególnie ostatnie zdanie “Muszę pozostać na polu walki”. Drugi sezon rywalizacji rozpoczyna się 25 lutego i wtedy należy się spodziewać większych nowości. Do tego czasu takie zapowiedzi będą się pojawiać coraz częściej.