w

“Znał członków mojej rodziny z nazwiska” – Activision wysłało śledczych do domu twórcy cheatów

Kolejny cios został wymierzony w GatorCheats.


Activision Blizzard nadal usuwa strony producentów cheatów, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się różnych programów trzecich do Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone. W sierpniu firma złożyła pozew przeciwko CXCheats za nielegalne tworzenie oprogramowania do wcześniej wymienionych tytułów.

Tym razem deweloperzy postanowili zająć się kolejnym producentem oszustw, tym razem spod bandery GatorCheats. Activision złożył list o zaprzestaniu i zaniechaniu dalszej działalności. Co ciekawe, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem cheatów napisał na swoim Discordzie, że pierwszy list przez producenta CoDa został złożony już w maju bieżącego roku, jednak nie zgodzili się w pełni z jego treścią i postanowili kontynuować swoją działalność..

Activision wysłało śledczych do domu właściciela GatorCheats?

Od maja Activision cały czas eskalowało żądania. We wrześniu deweloperzy wysłali kolejny list o zaprzestaniu działalności, jednak tym razem w jego domu pojawił się śledczy, który przekazał co deweloperzy wiedzą o firmie i właścicielach z nią związanych.

We wrześniu 2020 r. adwokaci Activision Blizzard doręczyli kolejny list z pismem o zaprzestaniu działalności, który, jak przypuszczam, był śledczym, biorąc pod uwagę, że znał członków mojej rodziny z nazwiska i wskazał, że tak jest. Również we wrześniu 2020 r. otrzymałem bardzo jasną informację od adwokatów Activision Blizzard, że jeśli nie będę przestrzegał kontynuacji wstrzymanej sprzedaży, a także całkowitego wstrzymania interakcji z produktami klientów i ich aktualizacji, będą oni wnosić przeciwko mnie pozwy sądowe.

Z pełnego wpisu właściciela GatorCheats wynika, iż “nigdy więcej nie zrobi ani nie stworzy” kodów do produktu Activision Blizzard. Deweloperzy nie skomentowali swoich inicjatyw przeciwko oszustwom od czerwca, kiedy to firma zapowiedziała, że ​​nadal regularnie blokuje graczy.