w

CSGO może przejść rewolucję w tej kwestii. Valve jakimś cudem rozpoczęło dyskusję z graczami

Valve wchodzi w dyskusję dotyczącą wyrzucania granatów.


Aktualnie w Counter Strike: Global Offensive jesteśmy w stanie przekazać część zarobionych pieniędzy sojusznikom. Da się to jednak zrobić tylko w postaci zakupu broni, ale nie dotyczy to granatów.

Te “wyrzucić” możemy tylko i wyłącznie po naszej likwidacji i będzie to tylko jeden, ostatni, który trzymaliśmy w dłoni. Jednak być może do FPSa zostanie dodana opcja dropienia ich na “G”.

Drop granatów

Counter Strike: Global Offensive, to legenda w świecie e-sportu oraz FPSów. Gra posiada naprawdę ogromne community na całym świecie, a turnieje oglądane są przez setki tysięcy graczy. Deweloperzy jednak znani są z tego, że nie interesują się zbytnio swoją produkcją, a na nowe mechaniki gracze muszą czekać naprawdę długo.

Teraz pojawił się promyk nadziei, że do CSa trafi możliwość wyrzucania granatów sojusznikom, co jest świetną opcją, kiedy nie mają na nie pieniędzy. Oficjalny profil CS:GO na Twitterze wdał się w dyskusję pod tym klipem od użytkownika:

Autor dodał również, że byłoby to naprawdę ryzykowne i mogłoby zepsuć grę, na co odpowiedział właśnie profil CSa:

To jednak nie wszystko i jak widać, dyskusja była naprawdę poważna, bowiem dodany został kolejny wpis. Tym razem o nowych możliwościach. Uznano również, że jest to ciekawy temat, który należałoby przedyskutować.

Jest to o tyle nietypowe, że deweloperzy zazwyczaj nic nie komentują ani nie wdają się w dyskusje. Czy to oznacza, że niedługo mechanika dropów granatów pojawi się w grze? Na ten moment to nic potwierdzonego, ale gracze spekulują, że tak duże zainteresowanie twórców może to sugerować.