CSGO zniknął ze Steama. Valve z jakiegoś powodu usunęło główną stronę gry

Counter Strike

Reklama

Valve zrobiło coś bardzo dziwnego, czego nie da się zbytnio wytłumaczyć.

Reklama


Dzisiaj w nocy Valve zrobiło coś, czego raczej nikt się nie spodziewał. Z jakiegoś niewyjaśnionego powodu usunięto całą stronę CS:GO na Steamie. Wywołało to spore zdziwienie wśród społeczności i trudno się dziwić.

Po wyszukaniu CS:GO pokazuje się w tym momencie błąd. Wszyscy uznali, że to chwilowa niedostępność Steama i za chwilę wszystko wróci do normy. Szybko jednak okazało się, że to coś większego.

Reklama

Valve usuwa i nikt nie wie, dlaczego

Historia zmian pokazuje, że usunięto wszystkie screeny i właściwie całą zawartość strony CS:GO. Póki co zupełnie nie wiadomo dlaczego. Oczywiście jest też szansa, że ma to jakiś związek z nowościami, jakie mają trafić czy to do CS:GO, czy bezpośrednio na Steama – ta druga wersja jest bardziej możliwa.

Bardzo możliwe jednak, że jest to jakiś większy błąd. Społeczność zorientowała się, że nie tylko CS:GO zostało w ten sposób usunięte. Istnieje więc szansa, że to ludzki błąd, ewentualnie jakiś problem z systemami Steama.

Wygląda to jednak niepokojąco. Wydaje się, że sytuacja, w której CS:GO znika na stałe, jest kompletnie niemożliwa, więc na ten moment pozostaje czekać, aż wszystko wróci do normy.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej