w

Członek rodziny królewskiej odzyskał swój ekwipunek w CSGO. Abstrakcyjna kwota, jaką zarobił

Na jedno z najciekawszych kont CS:GO wróciły wszystkie przedmioty kosmetyczne.


Gracza o nicku “St4ck” większość będzie kojarzyć z tego, że jako pierwszy osiągnął na Steamie 5000 poziom konta. Według wyliczeń dojście do takiego levelu kosztowało go blisko 900 tysięcy złotych.

Gracz jest znany nie tylko z wysokiego poziomu, ale także ekwipunku, który przekazał innemu graczowi około 2 lata temu, konkretnie graczowi o nicku “Kugio”, dzisiaj kojarzonego przede wszystkim z Twitcha.

Ile zarobił członek rodziny królewskiej przez te 2 lata?

Nie była to żadna toksyczna relacja, nie było żadnej dramy. Ekwipunek został przekazany prawdopodobnie na przetrzymanie. Teraz wrócił do pierwotnego właściciela, a gracze mogli zobaczyć, co dokładnie się w nim znajduje.

Konto Kugio pozostawało prywatne, St4ck ujawnił, że dzisiaj wartość wszystkich przedmiotów to ponad milion dolarów. Wartość ekwipunku wzrosła więc o 300-400%. Znajdują się na nim prawdziwe unikaty, w tym między innymi naklejki Titan (Holo) Katowice 2014, czy masa broni, która je posiada.

Oczywiście można tam zobaczyć także Dragon Lore czy całą kolekcję noży. Swego czasu był to najbogatszy ekwipunek w CS:GO i nadal to się nie zmieniło.

Na pewno jest to bardzo ciekawy przypadek, który warto obserwować. Gracz albo wrócił do CSa, albo przedmioty wróciły, bo Kugio przerzucił się na Valoranta.

Czyli dzięki temu, że St4ck kupił przedmioty i nie robił z nimi kompletnie nic, mógł zarobić około 300-400 tysięcy dolarów. Przyjmując nawet tę niższą wartość, nadal jest to 1.2mln złotych.