w

Dlaczego CSGO zaczęło trendować na Twitterze? Chodzi o jedną, ale jakże ważną petycję

CS:GO wczoraj u wielu osób pojawiło się wśród trendujących tematów. Wszystko to przez jedną, bardzo popularną propozycje.


Gracze CS:GO od wielu lat proszą praktycznie o to samo. Jedna prośba dotyczy pozbycia się cheaterów za sprawą porządnego antycheata. Druga to poprawienie serwerów i wprowadzenie w końcu 128-tickrate.

Gambit eSports wzięło sprawy w swoje ręce i zorganizowało coś, co można nazwać petycją. Wpis na Twitterze odnośnie zwiększenia tickrate zyskał ogromną popularność, która przełożyła się na blisko 19 tysięcy polubień.

Prośba jest bardzo prosta

Petycja nie jest żadną oficjalną prośbą, a bardziej daniem znać Valve, że gracze naprawdę na to czekają. Wystarczy popatrzeć, ile ludzi polubiło, lub odpowiedziało na wpis Gambit.

O lepsze serwery prosił także s1mple. Gracz oprócz tego wspomniał o potrzebie wprowadzenia sensownej drabinki rankingowej, przykładowo takiej, jaką ma w tym momencie Valorant. Granie na Faceit nie powinno być zdaniem PRO sposobem na określenie, czy dana osoba jest dobra, czy nie.

Czy Gaben posłucha? Jest na to szansa, ale raczej dość mała. To sami deweloperzy musieliby zrozumieć, że te zmiany są bardzo potrzebne, by CS:GO zaczął przyciągać nowych graczy.