w

Fajny szczegół w CSGO, na który nigdy nie zwróciliście uwagi. Mało kto o tym wie

Valve nawet się przykładało kiedyś do CS:GO – to były jeszcze czasy, gdy deweloperzy dbali o to, by gracze faktycznie czuli się zadbani.


Dzisiaj Valve jest oceniane raczej średnio, panująca opinia jest taka, że deweloperzy zwyczajnie osiedli na laurach i robią absolutne minimum. CS:GO nadal jest popularne i to bez jakichś większych eventów czy wydarzeń, więc nie ma sensu ich organizować.

Kiedyś było jednak inaczej. Valve dbało o najmniejsze szczegóły i to często takie, które nie miały większego wpływu na rozgrywkę.

Mało kto o tym wie

W tym przypadku nawet osoby, które grają w CS:GO od lat, często kompletnie nie wiedzą, że Valve zadbało o to, żeby fakt posiadania tłumika na broni wpływał na reakcję kurczaków. Widać to po Reddicie, który uznał to za niezłą ciekawostkę. Okazuje się, że kurczaki zupełnie inaczej reagują na strzały z broni z tłumikiem a tej bez niego.

Inna reakcja to tak naprawdę brak jakiejkolwiek reakcji. Nawet jeżeli strzały z tłumikiem nadal są głośne, to zostało to wyciszone dla kurczaków do takiego stopnia, że tym kompletnie to nie przeszkadza.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike