w

Gracze CSGO są totalnie zdezorientowani. Valve znowu opublikowało dziwne story

Deweloperzy coraz częściej publikują dziwne story na Twitterze. Gracze zastanawiają się o co z tym chodzi.


W ostatnim czasie informowaliśmy początkowo o tajemniczym story na Twitterze, które nie miało większego znaczenia, a później o równie tajemniczym zrzucie ekranu z Inferno na A. Teraz deweloperzy udostępnili kolejne story, na którym… udzielają pewnej rady, szczególnie graczom, grającym po stronie CT.

Co tym razem napisało Valve w swoim wpisie?

Poniżej można zobaczyć kolejne story deweloperów Counter-Strike’a: Global Offensive. Tym razem radzą graczom CT, którzy mają “mało środków przeciwko terrorystom z AK”. Piszą, że istnieje możliwość pominięcia zakupu hełmu i zamiast tego ulepszenie swojego ekwipunku, ponieważ “pancerz głowy nie ochroni przed strzałami w głowę z AK”.

Trudno nazwać to jakąkolwiek wskazówką dotyczącą produkcji na przyszłość, lecz bardzo możliwe, iż deweloperzy chcą “polepszyć” swój kontakt ze społecznością. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie coraz częściej udzielają się w mediach społecznościowych.

Być może jest to też plan deweloperów, aby więcej mówiło się o grze, dzięki takim wpisom. Chwilowo jest to całkiem dobra opcja, ponieważ gracze śledzą na bieżąco story Counter-Strike’a: Global Offensive na Twitterze.