w

Gracze CSGO z Europy są najlepsi na świecie? Zaskakujące porównanie rang między regionami

Europejscy gracze CS:GO są najlepsi na świecie? Większość innych regionów może pozazdrościć rang, ale…


Serwis analityczny Leetify postanowił przeprowadzić kolejne interesujące badanie w Counter-Strike’u: Global Offensive. Tym razem dotyczyło ono zależności rang między regionami na całym świecie.

Z jego wyników można dowiedzieć się, że europejscy gracze oraz ci z Ameryki Łacińskiej są zdecydowanie najlepsi na świecie i trudno szukać lepszych.

Jak prezentują się statystyki rang poszczególnych regionów w CS:GO

Na poniższym wykresie można zobaczyć statystyki rang w Europie. Najwięcej graczy ma umiejętności na poziomie średnim, co widać chociażby po układzie słupków. Nie brakuje jednak osób, które mają “orzełka”, Supreme czy Globala.

Wydawałoby się, że gracze z Europy są najlepsi na świecie, lecz tutaj pojawia się region Ameryki Łacińskiej. Statystyki tamtejszej społeczności prezentują się naprawdę nieźle, co widać już na pierwszy rzut oka.

Zdecydowanie słabiej prezentują się pozostałe regiony, w których stanowczo przeważają niskie stopnie lub bardzo średnie. Mowa tutaj o:

Północnej Ameryce

Azji:

Oceanii

Wygląda na to, że zawodnicy z Ameryki Łacińskiej oraz Europy są najlepsi. Większych szans nie mają z nimi gracze północnoamerykańscy, azjatyccy oraz z regionu Oceanii.