w

Gracze śmieją się z zawodnika CSGO, który został TOP 10. Chodzi o wpadkę z rozpiętymi spodniami

HLTV wybiera 20 najlepszych graczy na świecie w 2021 roku. Społeczność śmieje się z progracza, który został TOP 10.


Serwis HLTV tradycyjnie wybiera dwudziestu najlepszych zawodników z ubiegłego roku. Tym razem na 10. miejscu uplasował się rosyjski progracz “Jame”. Prawdopodobnie międzynarodowa społeczność nie zwróciłaby na to szczególnej uwagi, gdyby nie pewna sytuacja, która miała miejsce w 2019 roku. O co dokładnie chodzi?

Chodzi o rozpięte spodnie Jame’a, które zostały uchwycone podczas transmisji z turnieju

W 2019 roku Jame był w drużynie AVANGAR. Sytuacja, o której mowa, miała miejsce podczas turnieju BLAST, kiedy to rosyjski zawodnik siedział przy swoim stanowisku z rozpiętymi spodniami. Społeczność śmieje się, że to jego “reakcja na wieść o tym, że został TOP 10”.

Do teraz nie znany jest konkretny powód tego incydentu, gdyż progracz nigdy nie odniósł się do sprawy. Poniżej można zobaczyć klip, który pokazuje sytuację, z której śmieje się społeczność:

Większość osób zakłada, że spodnie, które Jame miał wtedy na sobie były po prostu niewygodne. W związku z tym zdecydował się poluzować je w ten sposób, aby móc bardziej skoncentrować się na rozgrywce:

Prawdopodobnie założył spodnie, które były trochę za ciasne i zdał sobie sprawę, że są niewygodne jak chole*a, kiedy usiadł, postanowił rozpiąć i odpiąć pasek, żeby nie odczuwać bólu przez godzinę.

Dla wielu osób zaskakujący jest fakt, że profesjonalni zawodnicy Counter-Strike’a zadają sobie trud występowania na turniejach w jeansach. W ich opinii powinni grać w wygodnych ubraniach, jak chociażby dresy, aby móc zmaksymalizować swoją wydajność również pod kątem komfortu:

Jestem po prostu chudy (nie skinnyfat) i czasami robię to samo, kiedy noszę bardzo wąskie spodnie. Szczerze, jestem zaskoczony, że profesjonaliści nawet zadają sobie trud noszenia prawdziwych jeansów do gier, powinni po prostu pokazać się w dresach, aby uzyskać maksymalną wydajność.

Sam zawodnik nie skomentował sprawy i prawdopodobnie nie przejmuje się wpisami społeczności CS:GO. Tak czy inaczej cała sytuacja rozbawiła mnóstwo osób i zdobyła sporą popularność na Reddicie.