w ,

Jak Pago, streamer CSGO został oszukany na wakacjach? Nabito go w butelkę, a nawet w dwie

Pago wrócił z wakacji i oprócz wspomnień oraz zaklęć, miał też wiele ciekawych historii.


Pago jest jednym z najpopularniejszych polskich streamerów Twitcha. Gra głównie w CS:GO i to właśnie z produkcji Valve jest najbardziej znany. Ostatnie dni streamer spędził na Dominikanie, gdzie miał wiele ciekawych przygód.

Jedna z nich dotyczy trunków, za które Pago zapłacić w sumie około 250 złotych. Dopiero po powrocie do domu zorientował się, że coś jest ewidentnie nie tak.

Bardzo dobry alkohol

“Zawsze miałem łeb do interesów” pasuje tutaj idealnie. Pago po negocjacjach zadowolony wrócił do domu i zauważył, że jedna butelka jest ewidentnie mniejsza. Nie to jednak w tym wszystkim spowodowało, że cały czat na Twitchu zaczął masowo pisać “XD”. Co było dalej?

Klip: https://www.twitch.tv/pago3

“Chłop za 1000 peso dał mi mniejszą, a miała być taka sama. To raz, a dwa to jest ku**a puste, tu nic nie ma, to jest puste, kupiłem dwie puste ku**a butelki za je**ne 200 złotych. Rozumiesz to? Ready to drink ku**a, ready to drink napisane (…)”

Finalnie okazało się, że butelki są puste – nie zawierają w sobie żadnego płynu. Wakacje jednak Pago będzie wspominać pozytywnie, mimo tej małej wpadki.