w

Jak sprawdzić, czy w Waszych meczach CSGO był cheater? Pozwala na to nowa funkcja

Część osób właśnie się przeraziła widząc, w ilu ich meczach znajdowali się cheaterzy. Nowe narzędzie pozwala to łatwo zweryfikować.


Wszyscy zapewne zastanawiali się niejednokrotnie, w ilu z ich wszystkich meczach znajdowali się cheaterzy. Teraz można to sprawdzić i choć brzmi to, jak najgorsza na świecie reklama, to faktycznie jedna ze stron analitycznych stworzyła narzędzie śledzące losy cheaterów.

Działa to w prosty sposób. Wyświetla nam się lista meczów i w tych, w których był zbanowany już chetaer, podświetla nam się “ban”.

Co, jak i gdzie?

Stroną, która uruchomiła taką funkcję jest Leetify (dostarczają informacje o statystykach CS:GO etc.). Strona nagrała specjalną prezentację pokazując, jak to wygląda:

Czy to działa? Tak, już teraz wiele osób łapie się za głowę widząc, ilu cheaterów spotykali na swojej drodze. Oczywiście, nie jest to idealne, bowiem pokazuje tylko przypadki, w których ktoś został faktycznie zbanowany (a to niekiedy trwa kilka miesięcy), ale daje dobry obraz na to, w jakim stanie jest obecnie CS:GO.

Jeżeli Was kusi to jak najbardziej można spróbować. Na pewno będzie to w przyszłości rozwijane, patrząc na popularność rozwiązania. Do sprawdzenia tego należy oczywiście mieć konto na stronie.