w

Jak to się stało, że zagraniczni komentatorzy CSGO zaczęli śpiewać Cypisa w trakcie oficjalnego meczu?

Czasem podczas meczów CS:GO dzieją się naprawdę ciekawe rzeczy.


Wszyscy przyzwyczaili się już do świetnych zagrań, nietypowych skanów etc. Ale na śpiewanie Cypisa na oficjalnej transmisji raczej nikt nie był przygotowany. A właśnie to się stało podczas przerwy technicznej.

Wszystko to oczywiście w ramach spotkania dwóch polskich drużyn. Komentatorzy postanowili “przyjrzeć się polskim memom”, w efekcie czego jeden z nich zaśpiewał Cypisa.

Cypis podczas meczu CS:GO

MAD DOG’S PACT walczyło z Anonymo Esports w ramach 9 sezonu LOOT-BET. Podczas jednej z przerw technicznych zamiast patrzeć na skakanie graczy, komentator postanowił zapoznać wszystkich na czacie z polską twórczością Cypisa.

Reakcja czatu oczywiście była do przewidzenia. Oglądalność tego konkretnego meczu nie była jakaś duża, mówimy tutaj o około 3 tysiącach osób, natomiast duża część to po prostu Polacy. Inni mogli się nieźle zdziwić.

Polskie piosenki już od kilku miesięcy przejmują Twitcha, tak samo popularne transmisje, jak i te mniejsze. Głównie za sprawą Bartka, znanego jako xntentacion, który zaszczepił “polskość” w wielu różnych streamerkach i streamerach.