w

Jak wygląda Office z CSGO z włączonym RTX? Produkcja Valve mogłaby dzięki temu sporo zyskać

Niedawno wspominaliśmy, że jeżeli CS:GO faktycznie kiedyś zmieni silnik, to bardzo możliwe, że wraz z Source 2 pojawi się wsparcie Ray Tracingu.


Ray Tracing nie jest czymś, co zupełnie odmieni obraz CS:GO, ale na pewno może wpłynąć na przyjemność z gry. Jak pokazał przykład Cyberpunka, czy nawet Minecrafta, RTX niekiedy naprawdę robi różnicę.

Dlatego gracze za sprawą specjalnych symulacji zaczęli pokazywać innym, jak mogą wyglądać mapy ze zmienionym, potencjalnie ulepszonym oświetleniem.

Office z włączonym RTX

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “pIushh” za pomocą prostego programu przerobił mapę Office. Kilka ujęć pokazuje, w czym rzecz i jak mogłoby wyglądać kiedyś CS:GO.

Nie wiadomo, czy Valve kiedykolwiek zdecyduje się na wprowadzenie oficjalnego wsparcia RTX. Istnieje na to szansa w momencie, gdy deweloperzy zdecydują się finalnie na zmianę silnika gry na Source 2. A na to gracze będą musieli jeszcze poczekać. W tym momencie nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat ewentualnej zmiany serca Global Offensive.