w

Jak wyglądałby CSGO, gdyby wszyscy gracze mieli standardowo po 1000 punktów zdrowia?

YouTuber sprawdził jak wyglądałby gra w CSGO, gdyby wszyscy gracze mieli po 1000, zamiast 100 HP.


Jeden z największych YouTuberów zajmujących się tyematyką Counter-Strike’a: Global Offensive opublikował w amerykańskim serwisie interesujący materiał. Pokazuje na nim jak wyglądałyby spotkania w produkcji Valve, gdyby wszyscy gracze mieli standardowo po 1000 HP. Okazuje się, iż gdyby stworzono taki tryb, to mógłby on w ciekawy sposób urozmaicić rozgrywkę.

Jak wyglądała rozgrywka w tym nietypowym trybie?

Bardzo ciekawa była runda pistoletowa, ponieważ niektóre pistolety nie posiadają nawet wystarczającej liczby amunicji, by móc zlikwidować gracza z 1000 HP.

Później gracze chwycili za karabiny. Większość początkowo sądziła, iż wystarczy w skuteczny sposób kontrolować full-auto za pomocą AK-47 lub M4. Okazało się jednak, że w tym trybie skuteczne mogą być wyłącznie automatyczne snajperki, strzelby i… negevy.

Sądziłem, że meta to zakup AK-47 lub M4 i skrupulatne kontrolowanie odrzutu, aby sukces odnieśli wyłącznie najbardziej doświadczeni gracze. Nie. Nasza meta to teraz auto-snajperki, automatyczne strzelby i negevy – powiedział YouTuber.

Popularne były również ninja-defuse’y, ponieważ rozbrojenie bomby trwało krócej, niż zlikwidowanie przeciwnika.

Poniżej można zobaczyć pełny materiał:

Sam tryb jest bardzo ciekawy i zagrać w niego może dosłownie każdy. Wystarczy znaleźć 9 kompanów do gry i wpisać dwie proste komendy: sv_cheats 1, a następnie ent_fire !self addoutput “health 1000”.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike