w

Jeżeli widzieliście ostanio kogoś, kto biegł po paliwo, to był to Pasha, profesjonalny gracz CSGO

https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/e-sport-rozwija-sie-zawrotnym-tempie,334807.html

Pasha, znany i bardzo lubiany gracz CS:GO miał dość nietypową sytuację, w której 2 kilometry przed stacją benzynową skończyło mu się paliwo. Polak pojawił się również w programie UWAGA, ale z zupełnie innych powodów.


Pasha ostatnio na dobre zajął się vlogowaniem. Nagrywa różne sytuacje, w tym także swoją wizytę na Intel Extreme Masters, gdzie pełnił rolę eksperta. Vlogi Polaka są coraz popularniejsze i dokumentują nie tylko codzienne zmagania, przemyślenia, ale także różnego rodzaju wpadki.

Ostatnią taką wpadką był brak benzyny w baku w drodze na IEM. Co zabawne, stało się to w momencie, gdy z Jarkiem jechał Izak.

Fot. https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/e-sport-rozwija-sie-zawrotnym-tempie,334807.html

Jarek ostatnio ogólnie pojawia się w wielu miejscach. Chociażby wczoraj w programie UWAGA, który traktował o esporcie.

Pasha i brak paliwa

Pasha jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych graczy w Polsce. Jego wyjątkowy charakter sprawia, że nawet w tych gorszych momentach kariery, wspiera go cała masa osób. Jarek co jakiś czas przypomina o sobie czy to pojawieniem się u kogoś na streamie, czy własną transmisją, albo właśnie teraz vlogami.

Na jednym z nich Izak zarejestrował zabawną sytuację, w której na trasie na IEM zabrakło paliwa. Pasha jest wysportowany, jak sam mówi, robi formę życia, więc niewiele myśląc po prostu pobiegł na najbliższą stację. W sumie to 2 kilometry w jedną stronę i 2 w drugą, z kanistrem w ręce. Jeżeli więc ostatnio widział ktoś biegnącą osobę wzdłuż drogi, z kanistrem w ręce, to istnieje duża szansa na to, że był to Pasha.

Klip z kanału: PashaBiceps Official

Pasha to zdecydowanie najbardziej wybijający się polski gracz CS:GO. Nic więc dziwnego, że został zaproszony do nowego reportażu UWAGA traktującego o graniu na komputerze.

Fot. https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/e-sport-rozwija-sie-zawrotnym-tempie,334807.html

Telewizja coraz bardziej łaskawym okiem spogląda na esport i ogólnie gry. Turnieje cieszą się coraz większą oglądalnością. Minie jednak jeszcze sporo czasu, zanim starsze pokolenie zrozumie, o co w tym wszystkim chodzi.