w

Który progracz CSGO jest najlepszy na poszczególnych mapach? S1mple przejął statystyki

S1mple absolutnie przegania swoją konkurencję. Pokazują to statystyki, które ujawniają, który z prograczy jest najlepszy na poszczególnych mapach.


Serwis pley.gg postanowił sprawdzić, którzy zawodnicy Counter-Strike’a: Global Offensive są najlepsi na poszczególnych mapach.

Powszechnie wiadomo, że s1mple jest zdecydowanie najlepszym prograczem na świecie i w chwili obecnej nie dorównuje mu nawet jego główny konkurent w ostatnich latach – ZywOo. Tego jednak nikt się nie spodziewał. S1mple dosłownie przejął statystyki i wymiótł konkurencję.

Jest tylko jedna mapa, na której s1mple nie jest najlepszy

Jak można zobaczyć poniżej, według statystyk, które zostały utworzone przez serwis pley.gg – jedyną mapą, na której s1mple nie jest najlepszy, jest Vertigo. Na niej numerem 1 jest Hobbit, który reprezentuje obecnie barwy Gambit. Na reszcie plansz ukraiński progracz nie ma sobie równych i bardzo często między nim a drugim miejscem na podium jest bardzo duża różnica.

To tylko pokazuje jak świetnym i skutecznym zawodnikiem jest s1mple. Ukrainiec nie ma sobie równych i pokazuje to pod każdym możliwym względem. Niemalże pewne jest, że zostanie ogłoszony najlepszym zawodnikiem na świecie w 2021 roku.