w

Kuriozalna sytuacja w CSGO po dodaniu nowej skrzynki. “To kabaret, a nie jedna z największych gier”

Deweloperzy CS:GO dodali do gry nową skrzynkę. Społeczność standardowo oszalała…


Deweloperzy Counter-Strike’a: Global Offensive co jakiś czas dodają do gry nową skrzynkę, która wprowadza nowe skórki. Zwykle na samym początku mają one dość wysoką (jak na skrzynkę) cenę, wynoszącą ok. 2-5 złotych.

Nie inaczej jest w tym przypadku, w związku z czym społeczność decyduje się być AFK na serwerach, aby mieć szansę na wydropienie case’a i zarobienie pieniędzy.

Jak wyglądają obecnie serwery Valve na DM-ach?

Na poniższym filmie, opublikowanym na Reddicie przez emre64, możemy zobaczyć standardowe obrazki z deadmatchów po dodaniu nowej skrzynki. Część graczy z pewnością bardzo się stara, aby zarobić dosłownie kilka złotówek. Trudno powiedzieć czy jest to opłacane, ale przy dozie szczęścia zawsze są to jakieś środki na zaopatrzenie się w nieco tańsze skiny czy naklejki.

W sieci wiele mówi się o tym, że jest to jakaś parodia pokazująca doskonale, jak wygląda obecny stan jednej z największych gier na świecie.

Trudno uwierzyć, że deweloperzy Valve nie zablokowali jeszcze w żaden sposób AFK graczy. Tak czy inaczej, powinni to już dawno zrobić, ponieważ deadmatch na oficjalnych serwerach jest wręcz niegrywalny i zupełnie nie daje przyjemności z rozgrywki.