w

Kwestia w CSGO, której 98% graczy nigdy nie słyszało. Dlaczego praktycznie nikt jej nie zna?

W CS:GO jest wiele różnych mniejszych i większych tajemnic, a to zdecydowanie jedna z nich.


Valve wprowadziło ostatnio nową aktualizację, która nie tylko zmieniła pulę dostępnych map, ale także wprowadziła zaktualizowane modele kurczaków. Jest ich więcej, mają teraz o niebo lepsze tekstury.

To doprowadziło do dyskusji na temat kurczaków i wszystkiego, co z nimi związane. W końcu gracze dotarli także do kwestii głosowych, które są w plikach, ale których oni sami nigdy nie słyszeli.

Kwestia, której większość nigdy nie słyszała

W sumie w CS:GO występują cztery kwestie postaci dotyczące kurczaków. I choć mają już kilka ładnych lat, to dalej jest wiele osób, które nigdy ich nie słyszały.

Dlaczego tak się dzieje? Z kilku powodów. Przede wszystkim szansa na odtworzenie jednej z kwestii nie przekracza 2% na rundę. Sam ten fakt sprawia, że jest ciężko. Co więcej, odtwarza się tylko na dwóch mapach – Inferno i Italy.

Mówimy tutaj jednak o CS:GO, więc oczywiście musiały się wkraść do tego wszystkiego mniejsze i większe błędy. Jak czytamy na Reddicie, w okolicach aktualizacji Panorama kwestie głosowe po prostu się zepsuły, w efekcie czego nie są już odtwarzane.

Mimo wszystko jest szansa, że grając na Inferno, wszystkie kwestie będą wyciszone i wtedy odtworzy nam się narzekanie na kurczaki. Jak jednak pisze “Forest_Technicality”, to także jest zbugowane, dlatego da się to zrobić tylko po stronie CT.

To wszystko łącznie sprawia, że to naprawdę rzadkie kwestie głosowe, które w zasadzie nie występują już w CS:GO. Spełnienie tylu warunków bywa problematyczne, a mało komu chce się kombinować tylko po to, by usłyszeć “legendarną” kwestię.