w

Najciekawsze pomysły graczy CSGO na ulepszenie gry. Czy rzeczywiście mogłyby wejść w życie?

CS:GO ma już swoje lata, lecz nadal posiada ogromną społeczność. Nie dziwi więc fakt, że ta chciałaby zmian, które ulepszyłyby grę.


Społeczność Counter-Strike’a: Global Offensive doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że FPS Valve ma już swoje lata. W związku z tym proponują oni zmiany, które mogliby wprowadzić deweloperzy, w celu ulepszenia produkcji.

Stanowcza większość z propozycji jest publikowana na Reddicie, natomiast te często pochodzą od tych samych osób, które swoje pomysły tworzą z pasji oraz sympatii do gry.

Najciekawsze pomysły graczy na ulepszenie CS:GO

Poprawione ustawienia zestawów muzycznych

Zaproponowane przez jednego z członków społeczności ustawienia muzyczne mogłyby być naprawdę rewolucyjnym pomysłem. Dzięki niemu społeczność nabywałaby więcej zestawów muzycznych, ponieważ każdy z nich mógłby zostać użyty z innej okazji.

Obecne możliwości w CS-ie są dość biedne, ponieważ jeden zestaw gra we wszystkich możliwych okolicznościach. Ponadto zaproponowane rozwiązanie prezentuje się całkiem nieźle pod kątem wizualnym.

Nowa, odświeżona konsola

Obecnie konsola w CS:GO wygląda dość przestarzale. Dobrym pomysłem byłoby stworzenie takiej, która odpowiadałaby współczesnym standardom i nie odstraszała swoim przedawnionym już wyglądem. Unowocześnienie tego i innych elementów gry mogłoby sprawić, że produkcja stałaby się bardziej świeża i w ten sposób zachęcała nowych graczy do zagrania.

Stary interfejs na nowej panoramie

Jedną z najciekawszych propozycji jest dodanie do gry interfejsu, który odpowiadałby temu używanemu przed laty. Znaczącą różnicą byłoby to, że zostałby zbudowany na nowej Panoramie UI, będącej już elementem Counter-Strike’a.

Ciekawym pomysłem jest dodanie opcji, która pozwalałaby zmieniać jeden i drugi interfejs. Zmiana ta nie wpłynęłaby znacząco na rozgrywkę, choć byłoby to ciekawą funkcją dla graczy, którzy są weteranami FPS-a od wielu lat.

Powyższe propozycje prezentują się naprawdę dobrze, natomiast ich autorzy włożyli trochę pracy w ich tworzenie. Niestety, prawdopodobieństwo, że Valve zdecyduje się je wykorzystać, jest dość niskie. Mimo to społeczność się nie poddaje i cały czas tworzy nowe koncepcje.