w ,

Najpierw GeT_RiGhT, a teraz kolejny popularny gracz? Gracze CSGO nadal przechodzą na Valoranta

Valorant jest atrakcyjniejszą opcją dla graczy CS:GO? Przeszedł już GeT_RiGhT, a możliwe, że zrobi to autimatic.


GeT_RiGhT to zdecydowanie jeden z najlepszych zawodników Counter-Strike’a: Global Offensive na świecie. W pewnym momencie jednak postanowił podjąć decyzję o przeniesieniu się na tytuł Riot Games – Valoranta. Decyzja ta wstrząsnęła scenę CS:GO, zwłaszcza że zdaje się, iż FPS Riotu stracił w ostatnim czasie na popularności i nie jest już na fali tak bardzo, jak po premierze.

Mimo to gracze CS:GO świetnie się przy nim bawią, co potwierdził w mediach społecznościowych autimatic. Czy amerykański zawodnik również przeniesie się na Valoranta?

Czy autimatic rzeczywiście przeniesie się na Valoranta?

Jak możemy przeczytać w poniższym wpisie autimatica w mediach społecznościowych – gracz bardzo dobrze bawił się, spędzając swoją przerwę od CS:GO w “grze stworzoną przez Riot”, co najprawdopodobniej oznacza Valoranta. Bardzo możliwe, że jeśli zawodnik czerpie z tej produkcji niemałą przyjemność, to zdecyduje się na przejście.

24-latek jest częścią profesjonalnej sceny CS-a już od 2014 roku i ma na koncie kilka znaczących osiągnięć, zatem bardzo możliwe, że postanowi spróbować swoich sił w innym tytule. Dużą pokusą dla esportowców jest fakt, że zmieniając grę zaczynają oni od zupełnie “czystej karty” i na “czystej scenie”, w której jeszcze żaden zawodnik nie zapisał się jako “legenda”.