w

Najszybszy Ace w historii CSGO? Gdy wszystko, czego potrzebujesz to zaledwie 300$

Jeden z graczy podzielił się swoim niesamowicie szczęśliwym zagraniem.


Niedawno pisaliśmy o światowych rekordach, natomiast w tym przypadku oczywiście mówimy o czymś kompletnie nieoficjalnym. Użytkownik Reddita o nicku “vasilevsky92” podzielił się swoim zagraniem, w którym eliminuje całą przeciwną drużynę za jednym razem.

Udało się to głównie dzięki próbie przetrwania przez terrorystów wybuchu od podłożonego ładunku. Wszyscy schowali się w rogu, co “vasilevsky92” sprytnie wykorzystał.

To się praktycznie nie zdarza

Eliminacja całej przeciwnej drużyny w trakcie trwania rundy to jedno, ale pozbycie się wszystkich za jednym razem to już naprawdę spory wyczyn. Jeden z CT postanowił rzucić granat w bardzo konkretne miejsce, w którym schowali się wszyscy terroryści. Efekt? Główna strona Reddita i miano viralowego filmu.

Trudno powiedzieć, czy faktycznie jest to najszybszy Ace w historii, ale jest szansa, że rzeczywiście mówimy tu o jakimś nieoficjalnym rekordzie, jeżeli chodzi o pozbycie się wszystkich przeciwników w jak najkrótszym czasie. Z takich popularnych nagrań, które mogą być prawdziwym rekordem jest to z 2015:

Tutaj mamy Ace w zaledwie 14 sekund po starcie rundy. W kręgach CS:GO to właśnie to zagranie jest uważane za nieoficjalny rekord, jeżeli chodzi o najszybszego Ace od momentu startu rundy.