w

No nie zgadniecie jakie polskie słowo jest najczęściej używanym w CSGO

W sieci pojawiło się podsumowanie najczęściej używanych w CS:GO słów. Oczywiście, że znalazły się tam także polskie wyrazy.


W sieci pojawiło się podsumowanie najczęściej używanych słów przez graczy CS:GO. Ciężko powiedzieć, na ile jest to wiarygodne, ale w zestawieniu pojawiło się kilka klasycznych słów typowo z języka polskiego.

Według autora, źródłem tutaj był Faceit i udostępnione dema. W sumie przeanalizowano około 1000 meczów, by wybrać te najczęściej występujące. Jak pisze autor, 22% z nich nie pochodzi z języka angielskiego.

Najczęściej używane słowa

Znajdziecie tutaj sporo różnych słów, natomiast z języka polskiego są w sumie dwa. Na przywitanie pada klasyczne “Elo” i drugim słowem, które pada najczęściej jest “K***a” – no jakby to było inaczej. Można by było jeszcze podciągnąć tutaj “ja”, używane pewnie z innym przekleństwem, które się nie załapało.

Całe podsumowane słowa, które układają się w postać znaną z CS:GO:

Fajny projekt, ogólnie w kolorach chodzi tutaj o to, że te niebieskie używane są o wiele rzadziej, te zielone i inne nie zostały wyjaśnione. Może doczeka się to jakiegoś rozwinięcia, bo jednak sporo osób propsuje coś takiego.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike