w

Nowe sterowniki dwukrotnie zwiększają liczbę FPS w CSGO. Kto na tym skorzysta?

Część graczy CS:GO mocno się z tego ucieszy. Nowe sterowniki okazały się strzałem w dziesiątkę, jeżeli chodzi o liczbę FPS.


Gracze CS:GO stosunkowo rzadko dostają takie naprawdę dobre informacje, więc na pewno się ucieszą, przynajmniej niektórzy. Każdy chce mieć jak najwięcej FPS’ów, a przy starszych kartach graficznych te wysokie wartości były trudne do osiągnięcia.

Teraz pojawiła się nowa wersja sterowników do kart graficznych, które podnoszą liczbę FPS nawet dwukrotnie. Oczywiście większość zauważy różnicę o te kilkanaście, kilkadziesiąt FPS, ale to i tak już dużo.

Kto się ucieszy z większej ilości FPS?

Chodzi tutaj o posiadaczy kart Intela. Jeżeli macie Nvidię, to niestety nie macie powodów do zadowolenia, przynajmniej w tym momencie.

W wielkim skrócie, jeżeli macie karty Intela, to pobierzcie najnowszą aktualizację sterowników. Różnicę powinniście odczuć natychmiastowo. Wiele osób potwierdza, że jest to zauważalne.

Z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich, którzy zdecydowali się na karty Intela, by potem przez jakiś czas narzekać na słabą optymalizację.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike