w

Od ostatniej aktualizacji w CSGO są potwierdzone spadki FPS-ów aż o 100 klatek. Jak to naprawić?

Deweloperzy CS:GO musieli popełnić jakiś błąd, wprowadzając ostatnią aktualizację.


Jeśli chodzi o deweloperów Valve, to z łatwością można przyznać, iż nie są oni idealni. Zdarzają się momenty, kiedy w ogóle nie wydają większych aktualizacji lub nie naprawiają poważnych błędów w grze, które realnie mają wpływ na rozgrywkę. Teraz jednak wprowadzili update, który sprawił, że sporo osób ma znaczące problemy z wydajnością gry. O co chodzi?

FPS-y niektórych graczy spadają nawet o 100 klatek

Jak napisał w swoich mediach społecznościowych profesjonalny zawodnik Counter-Strike’a: Global Offensive, cadiaN, CS:GO ma problemy z wydajnością:

Hej CSGO. Od jednej z ostatnich aktualizacji jest średnio o 100 kl./s mniej. To zostało potwierdzone przez administratorów @BLASTPremier. Czy moglibyście się temu przyjrzeć?

Na wpis gracza Heroic odpowiedział Tim Cheung, czyli pracownik Faceita, który poinformował o tym, że istnieje chwilowe rozwiązanie problemu z FPS-ami w CS:GO:

1. Steam → Ustawienia

2. Przeglądarka internetowa → Usuń pamięć podręczną + Usuń pliki cookie

3. Pobieranie > Wyczyść pamięć podręczną pobierania

4. Steam powinien się zrestartować i zalogować ponownie

5. Uruchom CS:GO i powinien się ponownie reinicjalizować

6. Graj jak zwykle.

W chwili obecnej nie wiadomo kiedy deweloperzy Valve podejmą się naprawy tego problemu, lecz staje się on dość powszechny i poważny, zatem na pewno to nastąpi. Póki co, pozostaje jedynie korzystanie ze sposobu Cheunga.