w

Pasha nie pojawi się na High League z zaskakującego powodu. Tego dnia zaplanował coś w Nasielsku

Pasha, legenda polskiego CS:GO nie pojawi się na następnej gali High League. Powód jest dość zaskakujący, ale jak najbardziej zrozumiały.


Gala High League została zaplanowana na 4 czerwca. Termin z jednej strony brzmi świetnie, bo właśnie tego dnia wypada Dzień Dziecka. Z drugiej strony wiele osób ma już zaplanowane jakieś swoje rzeczy, czy inicjatywy.

I to właśnie ta „rzecz” sprawiła, że Pashy nie będzie na następnej gali. Okazuje się, że już wcześniej dogadał szczegóły odnośnie specjalnego wydarzenia w Nasielsku – rodzinnej miejscowości.

Co w tym czasie będzie robił Pasha?

Wiadomo, że Pasha bardzo mocno działa na rzecz rozwoju najmłodszych, organizując chociażby Pasha Gaming Camp. Gracz CS:GO angażuje się także w życie Nasielska, swojej rodzinnej miejscowości. Warto przypomnieć tutaj, że Burmistrz życzył Pashy powodzenia, gdy ten miał zawalczyć na High League.

Teraz Pasha oficjalnie poinformował, że nie pojawi się na kolejnej gali. Powodem ma być wcześniejsze słowo, jakie dał Burmistrzowi odnośnie zorganizowania Dnia Dziecka w Nasielsku.

Oznacza to tyle, że Pasha 4 czerwca pojawi się w Nasielsku, bo jak sam pisze „papito nie łamie danego słowa”.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike