w

Po tym przestaniecie narzekać na flashe w CSGO. Gracz z jakiegoś powodu jeszcze to wzmocnił

Ludzie mają różne, dziwne pomysły na to, jak urozmaicić sobie grę w CS:GO.


Raczej nikt nie lubi tego momentu, kiedy spokojnie gracie sobie w ciemnym pokoju, gdy nagle dostajecie flasha. Naturalną reakcją jest przymrużenie oczu i lekkie zirytowanie, że takie efekty znajdują się w CS:GO. Jeden z graczy postanowił spotęgować ten efekt.

Zamontował w swoim pokoju bardzo mocne światło, które połączył z produkcją Valve. Po co? Dobre pytanie, na które trudno znaleźć odpowiedź. Na pewno jednak sprawiło to, że flash stał się realistyczny.

Gdy narzekasz na flasha…

Użytkownik Reddita o nicku “MorrisTheGod” umieścił na monitorze źródło światła połączone z CS:GO. Gdy tylko ktoś rzucił flasha, światło zaczynało bardzo mocno świecić, tak naprawdę oślepiając osobę siedzącą przed monitorem.

Pytanie tylko dlaczego? Zapewne po to, by gracz bardziej mógł się wczuć i poczuć dokładnie to samo, co nasza postać w grze. Mimo to od zawsze narzeka się na jakiekolwiek jasne elementy interfejsu czy samych gier, a tutaj ktoś zdecydował się jeszcze bardziej to wzmocnić. Dla przykładu kiedyś w Overwatchu istniała petycja, by zmienić menu gry, bo w nocy był za jasny.

Powstawały nawet na ten temat memy, które idealnie pokazują, że jasne elementy nie są tymi, które gracze chcieliby oglądać. A jednak są i tacy, którym nie tylko to odpowiada, ale chcą jeszcze więcej.