w ,

Polski streamer zarobił w kilka godzin milion w ruletce CSGO. O co dokładnie z tym chodzi?

https://www.twitch.tv/diables

Od kilkunastu godzin na Twitchu jest głośno o jednym ze streamerów, który za sprawą ruletki wygrał milion. O co w tym chodzi?


Takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko, a ta historia budzi wiele wątpliwości. Wygląda jednak na to, że polski streamer „Diables” faktycznie wygrał za sprawą ruletki CS:GO ponad milion złotych.

Wszystko przez to, że na jednej ze stron z ruletkami albo ktoś coś przegapił, albo czegoś nie dopilnował. Streamer cały czas wychodził na plus i w ten sposób dobił do miliona. Mało kto w to wierzył, ale strona (przynajmniej podczas rozmowy na streamie) rzeczywiście potwierdziła, że Diables może wypłacić sobie całość wygranej.

Klip: twitch.tv/diables

Wygrany milion na ruletce CS:GO

Najpierw nie bardzo ktokolwiek w to wierzył. Większość obstawiała, że strona po prostu cofnie wygraną i ta sprawa skończy się gdzieś w sądzie. Tak się jednak nie stało, przynajmniej do tej pory. Reakcja na milion:

Klip: twitch.tv/diables

Po wygranej zadzwonił do streamera ktoś prawdopodobnie z Key-drop potwierdzając, że Diables będzie mógł wypłacić ten milion. Streamer krótko po tym zakończył swoją transmisję mówiąc, że mocno go to przytłoczyło.

Klip: twitch.tv/diables

Następnego dnia streamer organizował ogromny giveaway za kilkadziesiąt tysięcy złotych. W tym momencie dowiedzieli się o tym praktycznie wszyscy.

twitch.tv/diables

Oczywiście balans miliona na stronie nie oznacza, że właśnie tyle pieniędzy trafi do streamera. Po drodze trzeba to jeszcze spieniężyć, odprowadzić podatki etc. Część osób zupełnie w to nie wierzyła, ale po kilkunastu godzinach nie ma tak naprawdę podstaw, by obstawiać, że jest to w jakiś sposób ustawione. Zawsze jednak warto podchodzić do takich sytuacji z pewnym dystansem.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike