w

Profesjonalny gracz CSGO nie mógł tego przewidzieć, ale przynajmniej powstał z tego zabawny mem

Shox zdecydowanie nie mógł tego przewidzieć. Przynajmniej rozbawił tym społeczność CS:GO, która zrobiła mema z całej sytuacji.


Counter-Strike: Global Offensive jest nieprzewidywalny, o czym przekonał się już prawdopodobnie każdy gracz tego tytułu. Często wiele zależy od farta, w związku z czym w grze mają miejsce niefortunne sytuacje, bawiące społeczność, która później tworzy z nich memy.

Tak było w przypadku incydentu z shoxem, któremu do zakończenia mapy zwycięstwem zabrakło naprawdę niewiele.

Tak właśnie brzmiałby progracz, gdyby próbował wyjaśnić to, co się wydarzyło

Mecz odbył się dosłownie parę dni temu, lecz na reakcję społeczności nie trzeba było długo czekać. Poniżej można obejrzeć mema, który został opublikowany na Reddicie przez „killer_bao99”. Prezentuje on to, jak brzmiałby shox, gdyby próbował wyjaśnić całą sytuację. Rzeczywiście był totalnie bezsilny i nie mógł tego przewidzieć.

Prawdopodobnie gdyby nie niefart shoxa, to mecz zakończyłby się już w tej rundzie. Complexity jednak zaczęło prowadzić do combacku i ostatecznie Overpass zakończył się z wynikiem 16:11 dla Liquid.

To kolejny dowód na to, że Counter-Strike jest nieobliczalny i w każdym momencie może wydarzyć się coś zaskakującego, co odwróci losy rundy, a może nawet całego meczu.