w

Przełom w CSGO. Praktycznie wszystkie prywatne cheaty stały się wykrywalne, masowe bany

Valve wzięło się do roboty. Dzisiaj trwa wielka akcja banowania cheaterów.


Jeżeli wierzyć profilom osób informujących o świecie CS:GO, to dzisiaj trwa wielka akcja banowania cheaterów. Masa programów oferujących możliwość oszukiwania stała się wykrywalna. Istnieje szansa, że będzie to przełom, ale nie wiadomo, na jak długo poskutkuje.

Na pewno banowani są naprawdę znani gracze, chodzi bowiem nie o oprogramowanie, które jest dostępne dla każdego za darmo, ale naprawdę drogie cheaty, które były opisywane jako pewniaki, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo.

Coś się zmieniło

Czy to największa fala banów? Niekoniecznie, choć informacje o niej dopiero się pojawiają. Z pewnością bany dostają osoby, które unikały kar od dobrych kilku lat.

Mowa jest nawet o kontach sprzed 8 lat, które są teraz banowane. Coś zdecydowanie się ruszyło. Nieoficjalnie chodzi o zmiany poczynione 2 miesiące temu, które teraz są egzekwowane.

Screeny pokazują konta, które powstały jeszcze w 2003 roku:

O tym, jak to wpłynęło na CS:GO będzie można mówić dopiero za kilka dni. Póki co ludzie są bardzo zadowoleni z takiego obrotu spraw. Może dla wielu będzie to przestroga na przyszłość.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Counter Strike