w ,

Reklama CSGO, która “naśmiewa się” z Valoranta puszczona podczas turnieju

Pojedynek CS:GO vs Valorant nadal trwa.


Odkąd ruszyła beta Valoranta było jasne, że nowy FPS Riotu będzie konkurencją przede wszystkim dla CS:GO. Nie ma tutaj mowy o starciach z Overwatch, czy innymi hero-shooterami.

Społeczności Valoranta i CS:GO choć są blisko siebie, to co jakiś czas dają sobie różne pstryczki w nos. Dokładnie takim pstryczkiem można nazwać reklamę, jaka pojawiła się podczas turnieju cs_summit 6.

Reklama CS:GO uderza w Valoranta?

Reklama nie pochodzi oczywiście od Valve i nie powinna być tak traktowana. Nadal jednak bawi. Po wyświetleniach widać, że gracze jednej i drugiej produkcji docenili nawiązania i poziom napracowania.

Czy Valorant w jakiś sposób zagroził Counter Strike? Tego do końca nie wiadomo. Na pewno część graczy przeszła do produkcji Riotu, natomiast CS:GO nadal jest niesamowicie popularne. Faktycznie jednak, po premierze Valoranta ilość osób w CS’ie nieco spadła.

Wcześniej były to same wzrosty. Nie można jednak z całą pewnością stwierdzić, że jest to wina Valoranta.. Być może chodzi tutaj o częstsze wychodzenie z domu wobec luźniejszych restrykcji.