w

Rzadki widok, gdy cheaterowi siada psycha w CSGO i boi się przegrać decydującą rundę

Czasem nawet cheaterzy mają moment zwątpienia, wtedy dochodzi do takich scen.


Mimo tego, że Valve teoretycznie dalej walczy z cheaterami, to jednak nadal jest ich cała masa. Niewykrywalne cheaty sprawiają, że nawet “płatna” wersja CS:GO niewiele pomogła oprócz tego, że wiele osób po prostu przestało grać.

Cheaterów nadal jest sporo, natomiast czasem oglądanie ich sprawia całkiem sporo radochy. W tym przypadku gracz “1v4n_l” uchwycił moment, w którym jego przeciwnik po prostu zwątpił i odpalił wszystko, co miał.

Gdy cheaterowi siada psycha

To był w miarę zwykły mecz, w którym drużyna cheatera pewnie wygrywała. W pewnym momencie z wyniku 15-10 zrobiło się 15-14. Cheater mocno się przestraszył, że jego przeciwnicy mogą to wygrać, więc postanowił wyłożyć wszystkie karty na stół.

“Spinbotter spanikował przy 15-14, odpalając się, żeby powstrzymać nasz comeback z 15-10” – pisze gracz, który zamieścił to nagranie:

Widać dokładnie moment, w którym następuje decyzja. Postać momentalnie zaczyna patrzeć się w dół i strzelać same headshoty. Runda i finalnie cały mecz cheater wygrywa, ale najprawdopodobniej przypłaci to banem konta. Do tego momentu jego akcje mogły być dyskusyjne, tutaj już nie ma żadnych wątpliwości.