w

S1mple udziela porady młodemu prograczowi CSGO z Na`Vi Junior. “Poleciłbym mu poprosić o…”

S1mple udzielił porady m0nesy, czyli utalentowanemu, młodemu prograczowi. Ten powinien go posłuchać i poprosić o roczne wypożyczenie?


Po zwycięstwie Natus Vincere na Majorze w Stockholmie jest już niemal pewne, że s1mple zostanie okrzyknięty najlepszym zawodnikiem na świecie w 2021 roku. W związku z osiągnięciem w Szwecji, ukraiński progracz został zaproszony do podcastu dla serwisu HLTV.

Podczas rozmowy poruszona została kwestia młodego progracza m0nesy. Gracz udzielił mu porady, aby poprosił organizację o roczne wypożyczenie.

Według s1mple m0nesy “na pewno zasłuży na grę w głównej drużynie Na`Vi”

Rozmówca s1mple zapytał go o sytuację młodego, utalentowanego zawodnika – m0nesy. Ukraiński progracz uważa, że jego młodszy kolega powinien sprawdzić się w nowym środowisku:

Poleciłbym mu poprosić o roczne wypożyczenie, ponieważ w przyszłości na pewno zasłuży na grę w głównej drużynie Na`Vi. 

Nigdy nie wiadomo, co stanie się w przyszłości. Może ktoś przejdzie na emeryturę lub coś w tym stylu.

Profesjonalny gracz wspomniał także o umiejętnościach z języka angielskiego:

Musi zdobyć więcej doświadczenia przeciwko lepszym zespołom. Na jego miejscu pojechałbym gdzieś na rok i zobaczył, co się stanie. Jego angielski jest w porządku, ale nie jest tak dobry. Musi ćwiczyć to z ludźmi i rozmawiać z nimi o czymś innym niż CS.

S1mple wspomniał również, że Natus Vincere chce jak najlepiej dla zawodników, dlatego nigdy nie będzie stało na przeszkodzie w ich rozwoju. “To Na`Vi. Zawsze pomagają graczom” – powiedział.