w

Ten Mołotow w CSGO niszczy zasady fizyki gry. Gracze zastanawiają się czy powinien zostać zablokowany

Gracze CS:GO kontemplują nad pewnym mołotowem, który wydaje się być zbyt OP.


Społeczność Countrer-Strike’a: Global Offensive nierzadko korzysta z granatów, które podczas oficjalnych meczów używają profesjonalni zawodnicy. Nie inaczej jest w przypadku pewnego Mołotowa, który wręcz zaraził sporą część graczy.

Nie byłoby w tym żadnego problemu, gdyby nie fakt, że granat ten wydaje się niszczyć zasady fizyki gry i być zdecydowanie zbyt OP.

O co chodzi z tym granatem i czy Valve powinno go zablokować?

Na poniższych filmach można zobaczyć, jak wygląda rzucanie tego granatu i w jaki sposób on działa. Ogień dosłownie przenika przez ścianę i w ten sposób utrudnia przejście drużynie atakującej, a nierzadko nawet zabiera im punkty życia. Wydaje się, że to nie powinno tak wyglądać, a zasięg Mołotowa nie powinien sięgać za ściany.

Według części społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive – granat ten narusza zasady fizyki w grze, gdyż Mołotowy z reguły nie powinny obejmować zasięgiem tereny za ścianą.

Póki co można wykorzystywać ten granat, gdyż deweloperzy Valve jeszcze się nim nie zajęli. Mimo to bardzo prawdopodobne, że już niebawem nie będzie on działał w taki sposób, jak obecnie.