w

Trick w CSGO, którego Valve nie może naprawić. Wynika z błędów w silniku Source

W CS:GO jest wiele różnego rodzaju bugów, exploitów, tricków. Niektóre z nich są w grze naprawdę długo, bo Valve ma problem z ich naprawieniem.


Większość błędów w CS:GO wynika raczej z problemów związanych z mapami. Naprawa glitchów czy exploitów na konkretnych mapach nie stanowi większego problemu. Zazwyczaj, gdy jakiś błąd staje się popularny, to Valve po prostu go naprawia albo zleca naprawę.

Niektóre błędy sprawiają jednak więcej problemów, bo występują na poziomie silnika. I tak jest też w tym przypadku. Gracze wspominają, że choć wie o tym mało osób, to co jakiś czas ludzie sobie o tym przypominają i zwiększają popularność tego konkretnego buga.

Trick, który jeszcze trochę w CS:GO pobędzie

Trick ten pozwala na bezpieczne uniknięcie obrażeń od ładunku czy chociażby zmylenie przeciwników. Nie jest to nic nowego, ale wielu graczy nadal nie ma pojęcia, że to jest wykonalne. Głównie dlatego, że da się to wykorzystywać bardzo sytuacyjnie.

Video

Działa to nie tylko na tej konkretnej mapie, ale także na wielu innych. Valve na pewno o tym wie, bo bug ten jest w CS-ie od miesięcy, jak nie od lat.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike