w

Tyle się czeka obecnie na mecz w Counter Strike 2. Valve musi coś z tym zrobić

Czy obecnie warto posiadać dostęp do Counter Strike 2? Szczerze mówiąc: nie.


Valve musi widzieć, że mało kto gra w tym momencie w CS2. Najbardziej sensownym wytłumaczeniem braku kolejnej fali zaproszeń jest naprawianie wszelkiego rodzaju błędów. Trudno bowiem o inny powód, przez który deweloperzy w ogóle jakby zapomnieli o tym, że mają drugą część gry.

Gdy CS2 został ogłoszony, to wszyscy byli niesamowicie podekscytowani – Valve się przebudziło i wszystko się zmienia. No tak i nie. Od dobrych kilku tygodni nie ma żadnych informacji odnośnie Counter Strike 2.

Ile trwają kolejki na serwer?

W sieci pojawił się jeden screen z długością kolejki na serwer, tzn. do wyszukiwania meczu. Początkowo wszyscy uznali to za błąd, ale kolejne osoby mówiły, że tak to właśnie obecnie wygląda. Co tam Overwatch 2 z jego 10 minutami.

Counter Strike 2 to oczekiwanie blisko 6 godzin na to, by jakikolwiek mecz został znaleziony. Początkowo mecze były znajdowane w 1-3 minuty, potem to się pogarszało do 10-20 minut. Potem to już przeskok do kilku ładnych godzin.

Gracze deklarujący, że mają dostęp piszą, iż w dwójkę grali jakieś 2 tygodnie. Potem to traciło w sumie sens, bo gdzieś po kilkunastu dniach ogólnie serwery świeciły pustkami. A dzisiaj trudno jest w ogóle znaleźć jakiś mecz.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike