w

Valorant nie przejmuje już pracowników z CSGO. Teraz to Valve zatrudnia ludzi po Valorancie

Do CSGO zbliżają się zmiany? Wskazywać na to może nowy pracownik, który wcześniej pracował nad Valorantem.


Counter-Strike: Global Offensive już w sierpniu będzie obchodził swoje dziesięciolecie. W związku z tym wśród społeczności coraz częściej mówi się o zmianach, jakie mają czekać FPS-a Valve.

Najwięcej słyszy się o Source 2, lecz możliwe, że będzie to nie jedyna nowość w grze. Deweloperzy zatrudnili nowego twórcę map, który w przeszłości pracował nad Valorantem.

Kim jest nowa osoba, która będzie pracować nad CS:GO i co zwiastuje jej zatrudnienie?

Poniżej można zapoznać się z wpisem Lydii Zanotti, które zamieściła w mediach społecznościowych. Jest to artystka, która zajmuje się tworzeniem map do gier FPS oraz grafiki 3D. W przeszłości pracowała nad Valorantem, w którym do dziś znajduje się mnóstwo owoców jej działalności.

Szczęśliwego PortfolioDay. Jestem Lydia Zanotti, artystka środowiska 3D i twórca map do gier FPS. Obecnie pracuje w Valve nad CSGO.

Wiadomo, że artystka zajmuje się tworzeniem powierzchni każdego rekwizytu, a nie tworzy ich fizycznych kształtów. Tak czy inaczej, jej zatrudnienie w Valve może oznaczać zmiany w wyglądzie map lub nawet dodanie nowych plansz. Społeczność spekuluje, że może mieć to związek z przenosinami Counter-Strike’a na Source 2.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike