w

Valve strollowało graczy CSGO nową aktualizacją, która ponownie zmienia przejście na Dust 2

Dzisiaj do CS:GO wprowadzono nową aktualizację, która zawiera w sobie głównie poprawki map.


Nowa aktualizacja, zgodnie z przewidywaniami, wzięła na celownik różne mapy. Większość to poprawki, które sugerowali sami gracze. Jest ich naprawdę sporo, natomiast nie ma tutaj jakichś niesamowitych przełomów.

Jest jednak jeden dość udany żart Valve w związku z Dust 2 i słynnym już przejściem, które zostało zmienione wraz z ostatnią operacją. Deweloperzy ponownie przyjrzeli się temu elementowi mapy i postanowili go zmienić.

Co się zmieniło?

W oficjalnym opisie pojawia się punkt:

Tr-tired visblocker from T spawn to mid

Wszyscy zastanawiali się, co to oznacza, usunięto tę ścianę, dodano nową? Finalnie okazało się, że Valve w pewien sposób strollowało społeczność. To klasyczna gra słów, “re-tired” oznacza w tym przypadku nic innego, jak dodanie opony. Poważnie.

Valve w przejściu na Dust 2 dodało oponę. Czy to żart, czy nie, na ten moment trudno jednoznacznie powiedzieć. Na pewno w sieci były boosty pozwalające na “oszukanie” w ten sposób ściany, więc bardzo możliwe, że chodziło właśnie o to.

To jest zdecydowanie główny element aktualizacji, reszta zmian nie wzbudziła większych emocji. No, może dostosowanie “ragdolli”, czyli tych odrzuceń postaci po jej likwidacji. Na szczęście Valve potwierdziło, że nie usunięto tego elementu gry, po prostu go lekko zmodyfikowano.

Aktualizacja jest całkiem spora, więc możliwe, że dzisiaj pojawi się jeszcze więcej informacji o niej.