w

W CSGO szykuje się kolejna międzynarodowa drama. Gracze masowo piszą o czymś dużym

Wygląda na to, że ostatnie bugi z trenerami to nie wszystko, co czeka graczy CS:GO.


CS:GO przeżywa ostatnio trudne chwile. Głównie za sprawą bugu z trenerami, o którym dowiedział się cały świat. Teraz wszystko wskazuje na to, że nie będzie to jedyna rzecz, która potrząśnie sceną CS:GO w tym roku.

Na wielu kontach profesjonalnych graczy Counter Strike’a pojawiły się niepokojące wpisy o tym, że zbliża się coś wielkiego. Co dokładnie?

Dziwne wiadomości na kontach graczy

Jeden z użytkowników Reddita zebrał wszystkie wiadomości, które mogą mieć z tym jakiś związek. Trudno jednak zrozumieć, o co może chodzić. Bardzo możliwe, że jest to w jakiś sposób powiązane z ustawieniem meczów, ale nie ma póki co żadnego potwierdzenia.

Jedno jest pewne, scena może ponownie zobaczyć coś, co było przez wiele lat ukrywane. Pytanie tylko co konkretnie. Na to pytanie nikt nie umie odpowiedzieć, a wiadomości na Twitterze są pozostawione same sobie.

Większość wypowiedzi na Reddicie dotyczy ogólnie obecnego stanu CS:GO i tego, że Valve musi w końcu zacząć reagować i rozmawiać z graczami. Czy tak się stanie? To mocno wątpliwe, skoro sytuacja pozostaje niezmienna od wielu lat.