w

Znany progracz CSGO skrytykowany za oglądanie Forza Horizon 5 między mapami. S1mple staje w jego obronie

Sposoby na odreagowanie między mapami przez prograczy CS:GO są różne. Ten jednak zwrócił uwagę społeczności.


Powszechnie wiadomo, że profesjonalni zawodnicy Counter-Strike’a: Global Offensive podczas trwania turniejów mają chwilę czasu dla siebie między rozgrywanymi mapami.

Część z nich decyduje się na poświęcenie tego czasu na dodatkową rozgrzewkę, część woli zaczerpnąć świeżego powietrza lub po prostu się zrelaksować. Dużą uwagę zwrócił jednak pomysł flamiego, który odpalił transmisję z Forza Horizon 5.

Społeczność ma mieszane uczucia, a s1mple staje w obronie kolegi po fachu

Jak można zobaczyć na poniższym klipie – flamie w przerwie między mapami zdecydował się na chwile relaksu, oglądając transmisję z Forza Horizon 5:

Jego zachowanie wzbudziło falę komentarzy ze strony społeczności. Sporo osób uważa, że dość kontrowersyjnym jest dekoncentrowanie się w taki sposób podczas trwania spotkania:

Warto zauważyć, że profesjonalni gracze czasami potrzebują odpocząć od gry, aby móc wejść do meczu z zupełnie świeżym umysłem. Każdy z nich ma swój sposób, a to był prawdopodobnie sposób flamiego. W obronie zawodnika stanął jego kolega po fachu – s1mple:

Nie ma w tym nic złego, to to samo, co słuchanie muzyki lub zaczerpnięcie świeżego powietrza przed grą.

Póki co flamie nie skomentował całej sprawy i bardzo prawdopodobne, że w ogóle tego nie zrobi. Tak czy inaczej, trudno szukać jego winy, szczególnie jeśli jego współzawodnicy nie mają problemów z jego zachowaniem.